НОВОСТИ Сичкар Юлии
Новости от мамы: «Хочу розповісти Вам про свою донечку Юлічку, і про зміни, які відбулися у нас.
Свою донечку ми лікуємо в місті Києві у неврологічній клініці доктора Яценко, куди їздимо кожні три місяці на реабілітацію і два рази на рік проходимо медикаментозне лікування. Так ми лікуємося в даній клініці з 2015року. За цей час наша донечка дуже помінялася у кращу сторону:вона стала спокійнішою, у нас пройшла агресія по відношенні до інших дітей і в нас налагодився сон, про який ми так мріяли.
Ми навчаємося у НРЦ «Святого Миколая», де закінчили 5 клас. У школі в Юлі з’явилося багато друзів, за якими вона дуже сумує зараз, поки літні канікули і з нетерпінням чекає літнього оздоровчого табору, який буде проходити у нашій школі.
Зараз ми почали реабілітацію у нас вдома, у клінічній лікарні імені П. Орлика,а в місяці серпні плануємо їхати в Київ, щоб пройти медикаментозне лікування, а потім реабілітацію. Але на це все потрібно великі кошти, яких на превеликий жаль у нас немає, і тому ми, змушені звертатись по допомогу до небайдужих людей, які розуміють чужу безвихідь,тому що дуже хочеться бачити свою дитину щасливу і усміхнену, яка може справитися сама зі всім, але поки що їй потрібна лікарська допомога, а нам батькам-Ваша. Тому я щиро прошу Вас допомогти моїй донечці зробити ще один крок вперед! З великою вдячністю і повагою, мама Юлі! «.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*
Сайт